Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Ambasadorius Giedrius Čekuolis įteikė skiriamuosius raštus Švedijos karaliui

Sukurta 2019.05.09 / Atnaujinta 2019.05.09 08:42
   Ambasadorius Giedrius Čekuolis įteikė skiriamuosius raštus Švedijos karaliui
   Ambasadorius Giedrius Čekuolis įteikė skiriamuosius raštus Švedijos karaliui

   Gegužės 8 dieną Lietuvos ambasadorius Giedrius Čekuolis įteikė skiriamuosius raštus Jo Didenybei Švedijos karaliui Karoliui XVI Gustavui. Audiencijos metu aptarti dvišaliai klausimai, prisimintas Švedijos karališkosios poros vizitas Lietuvoje 2015 metais.

   Ambasadorius G. Čekuolis yra septintasis Lietuvos diplomatinis atstovas Švedijos Karalystėje nuo Nepriklausomybės atkūrimo 1990 metais.

   Nuotraukos: E. Fredriksson, N. Karlsson.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Lapkričio 26 dieną Taline (Estijoje) susitikę Lietuvos, Estijos ir Ukrainos užsienio reikalų ministrai paskelbė bendrą Lietuvos, Estijos, Ukrainos ir Švedijos pareiškimą dėl Ukrainos.

   Daugiašaliai santykiai »

   Lapkričio 26 dieną ministras Linas Linkevičius vyksta į Taliną (Estija), kur dalyvaus neformaliose Lietuvos ir Estijos užsienio reikalų ministerijų konsultacijose.

   Užsienio reikalų ministro veikla »

   Spalio 9 dieną, Vilniuje su darbo vizitu lankysis rugsėjo pradžioje pareigas pradėjusi eiti Švedijos užsienio reikalų ministrė Ann Linde. Susitikimo su ministru Linu Linkevičiumi metu planuojama aptarti dvišalį ir regioninį bendradarbiavimą, saugumo, Rytų kaimynystės, Europos Sąjungos aktualijas, Lietuvos ir Švedijos bendradarbiavimą tarptautiniuose formatuose.