Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

L. Linkevičius atidarė aukšto lygio konferenciją, skirtą ES ateičiai

Sukurta 2017.12.08 / Atnaujinta 2017.12.08 13:32
   L. Linkevičius atidarė aukšto lygio konferenciją, skirtą ES ateičiai
   L. Linkevičius atidarė aukšto lygio konferenciją, skirtą ES ateičiai
   L. Linkevičius atidarė aukšto lygio konferenciją, skirtą ES ateičiai
   L. Linkevičius atidarė aukšto lygio konferenciją, skirtą ES ateičiai
   L. Linkevičius atidarė aukšto lygio konferenciją, skirtą ES ateičiai

   Šiandien užsienio reikalų ministras L. Linkevičius atidarė tarptautinę aukšto lygio konferenciją „Quo vadis, Europa?“.

   „Didžiuojamės būdami ES ir esame vieni didžiausių šios sąjungos optimistų ne tik dėl to, kad tai rodo visuomenės apklausos. Kalbos apie kelių greičių Europą turėtų paskatinti mus dar aktyviau veikti, įtraukti į procesus visuomenę, nes šioji dažnai menkai informuojama apie tai, kas vyksta ir kokią įtaką kiekvieno ES piliečio gyvenimui turės dabartiniai išbandymai, kuriuos patiria ES – tai migracija, terorizmas, Brexit, kiti iššūkiai“, – sakė L. Linkevičius.

   Savo kalboje ministras taip pat akcentavo, kad nuo Rusijos agresijos nukentėjusiai Ukrainai šiandien būtina padėti teikiant visokeriopą pagalbą, įskaitant reformų įgyvendinimą ir kovą su korupcija.

   „Būtent tokios ilgalaikės strateginės investicijų paramos planas yra Europos planas Ukrainai. Mūsų, visos ES patirtis Ukrainai labai reikalinga. Turime reaguoti greitai, nes laikas nėra mūsų sąjungininkas“, – sakė L. Linkevičius.

   Diskusijoms apie Europos Sąjungos ateitį skirtoje „Quo vadis, Europa?“ konferencijoje bus aptariamos naujausios iniciatyvos saugumo ir gynybos srityje – nuolatinis struktūrizuotas bendradarbiavimas ir Europos gynybos fondas, taip pat atsparumo stiprinimas ir visuomenės telkimas šiuolaikinių grėsmių kontekste.

   Konferencijoje pranešimus skaitys Estijos Europos reikalų ministras Matti Maasikas ir Lietuvos užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius, taip pat kalbės Lietuvos Seimo, Estijos, Prancūzijos ir Lietuvos Užsienio reikalų ir Krašto apsaugos ministerijų, Europos Parlamento, Europos Komisijos, Europos išorės veiksmų tarnybos, Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacijos, akademinės srities atstovai.

   Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamą renginį  galite stebėti tiesiogiai per TV kanalą LRT KULTŪRA ir internetu http://www.lrt.lt/mediateka/tiesiogiai/lrt-kultura

    

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Sausio 15 dieną Vyriausybės Europos Sąjungos reikalų komisija (VESK) aptarė pasirengimą Jungtinės Karalystės išstojimui iš Europos Sąjungos. Ypatingas dėmesys buvo skirtas piliečių teisių apsaugos aspektams galimo Jungtinės Karalystės išstojimo iš ES be susitarimo atveju.

   Daugiašaliai santykiai »
   31332166137_c576294925_z.jpg

   Gruodžio 11 dieną užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius Briuselyje dalyvavo ES Bendrųjų reikalų tarybos (BRT) posėdyje, kuriame vyko pasirengimas gruodžio 13–14 dienomis vyksiančiam Europos Vadovų Tarybos (EVT) susitikimui. Posėdyje diskutuota apie 2021–2027 metų daugiametę finansinę programą, patvirtinta Tarybos 18 mėnesių programa, pristatyta kasmetinė augimo apžvalga 2019 metams bei aptarti teisinės valstybės klausimai Lenkijoje ir Vengrijoje.

   Daugiašaliai santykiai »
   Linkevičius Summite.jpg

   Lapkričio 29 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius lankėsi Slovakijoje, kur dalyvavo Sanglaudos draugų aukšto lygio susitikime.

   Daugiašaliai santykiai »
   rrr007.jpg

   Lapkričio 12 dieną Ukmergėje užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo diskusijoje „Europos Sąjunga: kaip išlikti vieningiems?“. Susitikime su ukmergiškiais siekta išklausyti jų nuomones apie Europos Sąjungą ir išgirsti jų  lūkesčius dėl ES ateities.

   Daugiašaliai santykiai »
   mano.jpg

   Spalio 12 dieną, 15 val. Lietuvos užsienio reikalų ministerija ir Leonido Donskio fondas Vilniaus gyventojus ir miesto svečius kviečia į antrąją diskusijų ciklo „Donskiškieji pokalbiai“ diskusiją „Nemylima Europos Sąjunga“ ir lietuviškoji tapatybė: ar Europos projektas iš tiesų trukdo skleistis nacionalinėms vertybėms?“. Diskusija vyks Vilniuje, Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, adresu Gedimino pr. 51.

   Ministerijos naujienos »
   foto VCM.jpg

   Spalio 8 dieną Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius atstovavo Lietuvai Barselonoje vykusiame trečiajame Sąjungos Viduržemiui užsienio reikalų ministrų susitikime. Susitikimo metu aptarti organizacijos pasiekimai ir ateities veiklos gairės.

   Europos Sąjunga » Naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata