Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

L. Linkevičius susitiko su Italijos užsienio reikalų ministru

Sukurta 2017.04.29 / Atnaujinta 2017.04.29 12:53
   L. Linkevičius susitiko su Italijos užsienio reikalų ministru
   L. Linkevičius susitiko su Italijos užsienio reikalų ministru

   Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius balandžio 28 dieną Valetoje, Maltoje, susitiko su Italijos užsienio reikalų ministru Angelino Alfano ir aptarė dvišalius santykius bei užsienio politikos klausimus.

   L. Linkevičius pasidžiaugė geru dvišaliu bendradarbiavimu saugumo srityje bei padėkojo Italijai už indėlį į Lietuvos ir visų Baltijos valstybių saugumą. Ministras taip pat pažymėjo, kad Lietuva ES kaimynystės tema domisi ne tik Rytų partneriais, bet ir Pietų tema, ypač sprendžiant migracijos problemą. Tuo tarpu Italijos ministras atkreipė dėmesį, kad Lietuva yra patraukli šalis investicijoms.

   Ministro L. Linkevičiaus teigimu, 2018 m. numatytas Italijos prezidento Sergio Mattarella vizitas į Lietuvą bus svarbus akcentas pažymint dvišalių santykių 25-metį. Susitikimą ministrai pabaigė abipusiu kvietimu ateityje susitikti Vilniuje ir Romoje.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   0705 LT IT URM-2.jpg

   Liepos 5 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Lietuvoje besilankančiu Italijos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministru Enzo Moavero Milanesi. Ministrai didžiausią dėmesį skyrė saugumo, migracijos ir dvišalio bendradarbiavimo stiprinimo klausimams.

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata