Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos ambasadoje Paryžiuje vyko diskusija apie COVID-19 pandemijos įtaką tarptautiniams santykiams

Sukurta 2020.06.19 / Atnaujinta 2020.06.19 09:12
  Lietuvos ambasadoje Paryžiuje vyko diskusija apie COVID-19 pandemijos įtaką tarptautiniams santykiams

  Birželio 18 dieną Lietuvos ambasadoje Paryžiuje surengtas susitikimas su Prancūzijos užsienio reikalų ministro kabineto vadovu Nicolas Roche, kurio metu diskutuota, kaip keisis užsienio politika ir tarptautiniai santykiai COVID-19 pandemijos kontekste.

  „Šiandienos krizės situacijoje kyla daugybė klausimų – kaip keisis šalių užsienio politika, koks poveikis bus transatlantiniams santykiams, saugumo situacijai Europoje, Europos santykiams su Rusija ir situacijai Rytų partnerystės šalyse?“, – klausė ambasadorius Nerijus Aleksiejūnas, pristatydamas Lietuvos pasiekimus kovoje su pandemija.

  Prancūzijos užsienio reikalų ministro kabineto vadovas N. Roche pasidalijo savo vertinimais ir Prancūzijos reakcija į Covid-19 pandemijos sukeltą krizę. Jis taip pat pristatė tarptautinės politikos priemones, kurių Prancūzija ketina imtis artimoje perspektyvoje.

  Susitikime taip pat dalyvavo Švedijos, Nyderlandų, Lenkijos, Estijos, Danijos, Graikijos, Slovėnijos ir Rumunijos ambasadoriai Prancūzijoje.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  109506067_753277768819968_7857322599539933943_n.jpg

  Liepos 14 dieną Lietuvos ambasadoje Paryžiuje surengtas virtualios fotografijų parodos apie Paryžių ir Vilnių karantino metu atidarymas bei fotografinio filmo „Paris – Vilnius. Išgyventi nenuspėjamą“ premjera. Identiškas renginys tuo pačiu metu vyko ir Vilniuje – Prancūzijos ambasadorės Vilniuje rezidencijoje, susijungus tiesioginiu vaizdo ryšiu. 

  Dvišaliai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »
  _DSC1545.JPG

  Liepos 14 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Prancūzijos Europos ir užsienio reikalų ministrą Jean-Yves Le Drian Bastilijos paėmimo dienos proga.

  Dvišaliai santykiai »
  DSC_2060.jpg

  Liepos 14 dieną užsienio reikalų viceministras Dalius Čekuolis, JAV ambasadorius Lietuvoje Robertas S. Gilchristas bei kiti ministerijos ir ambasados pareigūnai į JAV išlydėjo Lietuvoje pagamintų kovai su COVID-19 pandemija skirtų apsaugos priemonių siuntą.

  Dvišaliai santykiai »

  Liepos 15 dieną iš Lietuvos į JAV išvyksta Lietuvoje pagamintos kovai su COVID-19 pandemija skirtos apsaugos priemonės.

  Dvišaliai santykiai »
  049 Ministro padėka mobiliojo ryšio operatoriams už glaudų bendradarbiavimą.JPG
  Liepos 9 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius padėkojo Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriams „Bitė Lietuva“, „Tele2“,  „Teledema“ ir „Telia“ už nuoširdų ir konstruktyvų bendradarbiavimą pasaulinės pandemijos metu.
  Ministerijos naujienos »
  4-15-200706 Hon Con Lithuanian Embassy Paris 7097 Photo Ludo Segers.jpg

  Liepos 6 dieną Lietuvos ambasadoje Paryžiuje surengtos iškilmingos ceremonijos metu „Lietuvos diplomatijos žvaigžde“ apdovanoti Lietuvai nusipelnę garbės konsulas Lione Pierre Minonzio ir Lietuvos garbės konsulė Trojė (pranc. Troyes) Anne-Marie Goussard.

  Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos » Atstovybių naujienos »