Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Rengiama tarptautinė konferencija apie verslo įsitraukimą į vystomojo bendradarbiavimo veiklas Afrikoje

Sukurta 2018.05.29 / Atnaujinta 2018.05.29 09:24

Gegužės 30 dieną Užsienio reikalų ministerijoje vyks tarptautinė konferencija „ICT4D Afrikoje: ar vystomajame bendradarbiavime yra vietos verslui“. Konferencijos tikslas – paskatinti Lietuvos įmones ieškoti verslo galimybių Afrikoje, kurioje informacinių technologijų ir telekomunikacijų sektorius turi didelį potencialą plėtrai.

Tikimasi, kad diskusija tarp veiklos ypatybes išmanančių pranešėjų ir dalyvių iš įvairių šios temos sektorių prisidės prie dalyvių tinklo sukūrimo ir naujų ryšių generavimo. Šiais metais konferencija bus orientuota į didesnį IT ir telekomunikacijų verslo įtraukimą į vystomąjį bendradarbiavimą.

Renginyje dalyvaus Ekonominio saugumo ir plėtros organizacijos (EBPO), blokų grandinių technologijų, verslų ir startuolių „DTBi“, „Ventures Platform“, „Yapili“, „Kumasi Hive“, „NRD“ , „SettleMint“ atstovai.

Tarptautinis ICT4D forumas Užsienio reikalų ministerijoje organizuojamas jau trečius metus iš eilės, bendradarbiaujant su tyrimų ir konsultacijų centru „AfriKo“ bei asociacija „Infobalt“. Konferencija yra vienas iš renginių, skirtų tarptautinei Afrikos dienai.

Renginio laikas: 9:00 – 13:30 val. Renginio vieta: LR Užsienio reikalų ministerija (renginys nemokamas, tačiau privalu iš anksto registruotis, o atvykus į URM – turėti asmens dokumentą ir registracijos bilietą).

Susijusios naujienos Visos naujienos »

Balandžio 10 dieną Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) paskelbė preliminarius duomenis apie 2018 metais valstybių donorių suteiktą oficialią paramą besivystančioms šalims.

Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »

Vasario 18 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Briuselyje dalyvaus Europos Sąjungos Užsienio reikalų tarybos posėdyje. Darbotvarkėje numatyti Ukrainos, Sirijos, Venesuelos, Afrikos Kyšulio klausimai.

Europos Sąjunga »
1218 Es-Afrikos forumas.jpg

Gruodžio 17-18 dienomis užsienio reikalų ministro Lino Linkevičius vadovaujama Lietuvos delegacija dalyvavo Vienoje vykstančiame aukšto lygio ES-Afrikos forume. Forumą, skirtą bendradarbiavimui  inovacijų ir skaitmeninimo srityse skatinti, surengė Europos Sąjungos Tarybai pirmininkaujanti Austrija.

Europos Sąjunga » Ekonominiai santykiai »

Gruodžio 17-18 dienomis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Vienoje dalyvaus aukšto lygio ES-Afrikos forume, kurį rengia pirmininkavimą Europos Sąjungos Tarybai baigianti Austrija.

Daugiašaliai santykiai »
2.JPG

Lapkričio 29 dieną Užsienio reikalų ministerijoje vyko kasmetinė vystomojo bendradarbiavimo konferencija „Darnaus vystymosi darbotvarkė iki 2030 m.: nepalikti nė vieno nuošalyje“, skirta Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo rezultatams ir uždaviniams aptarti.

Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »

Spalio 1 d. paskelbtas Lietuvos užsienio reikalų ministerijos kvietimas teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programai įgyvendinti 2019 metais.

Ministerijos naujienos »

Naujienlaiškio prenumerata