Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Užsienio reikalų ministras pasveikino Vengriją Nacionalinės dienos proga

Sukurta 2017.10.23 / Atnaujinta 2017.10.23 10:01
  Užsienio reikalų ministras pasveikino Vengriją Nacionalinės dienos proga

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Vengrijos užsienio reikalų ministrą Péterį Szijjártó su Nacionaline diena ir palinkėjo kolegai bei visiems Vengrijos žmonėms sėkmės.

  L. Linkevičius laiške pažymėjo, kad vertina draugiškus Lietuvos ir Vengrijos santykius, padėkojo už Vengrijos partnerystę ir indėlį stiprinant saugumą Baltijos regione.

  „Tikiu, kad  Lietuvos ir Vengrijos bendradarbiavimas bus toliau vystomas ir atneš abipusės naudos“, – teigė ministras savo sveikinime. L. Linkevičius taip palinkėjo Vengrijos užsienio reikalų ministrui sėkmės jo šaliai pirmininkaujant Višegrado šalių grupei ir užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo.

  Spalio 23 diena Vengrijoje yra skirta paminėti 1956 metais prasidėjusią Vengrijos revoliuciją ir 1989 metais, minint revoliucijos metines, parlamente paskelbtą Vengrijos Respubliką.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG_9955.jpg

  Vasario 13 dieną Budapešto Ferenco Listo muzikos akademijoje iškilmingai paminėtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis.

  Atstovybių naujienos »
  0908su Jonson.jpg

  ES Tarybai pirmininkaujančios Estijos sostinėje Taline vykstančio neformalaus ES užsienio reikalų ministrų susitikimo metu ministras Linas Linkevičius susitiko su Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretoriumi Boris Johnson bei Vengrijos užsienio reikalų ministru Peter Szijjártó.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata