Kelionių rekomendacijos ir informacija apie užsienio valstybių dėl COVID taikomus ribojimus Kelionių rekomendacijos ir informacija apie užsienio valstybių dėl COVID taikomus ribojimus
  Information on travel restrictions and isolation requirements in Lithuania Information on travel restrictions and isolation requirements in Lithuania
  Programėlė „Keliauk saugiai“ Programėlė „Keliauk saugiai“
  Verslios Lietuvos eksportuotojų duomenų bazė Verslios Lietuvos eksportuotojų duomenų bazė

  Kaip mus rasti?

  Tel. +371 67 321 519, +371 67 320 919 (Konsulinis skyrius)
  Faksas +371 67 321 589
  El. paštas
  • RSS Kaip atpažinti korupcijos apraiškas? Rekomendacijos užsienyje veikiantiems Lietuvos verslo subjektams Įkelta2021.08.30

   Pateikiame specialiųjų tyrimų tarnybos parengtas rekomendacijas, padėsiančias atpažinti galimas korupcijos apraiškas, bei patarimus, kaip į jas reaguoti.

    

   Ekonominiai santykiai »
  • 51310095202_6aef08c1a6_k.jpg Ambasadoriaus atsisveikinimas su Latvijos Prezidentu Įkelta2021.07.14

   Lietuvos ambasadorius Artūras Žurauskas baigdamas savo kadenciją Latvijos Respublikoje liepos 14 d. susitiko atsisveikinimo pokalbiui su Latvijos Respublikos Prezidentu Egilu Levitu.

   Užsienio politika ir diplomatija »
  • Liepos 6oji Rygoje_2021.JPG Rygoje paminėta Valstybės diena Įkelta2021.07.07

   Rygos lietuvių vidurinėje mokykloje susirinkusi Latvijos lietuvių bendruomenė ir jos bičiuliai Tautine giesme paminėjo Lietuvos Valstybės dieną.

   Lietuviai Latvijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
  • 2017 - 6.jpg Sveikiname su Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena! Įkelta2021.07.06

   Kviečiame visus liepos 6 d. 21 val. susijungti Tautiškoje giesmėje. Rygoje lietuviai giedos drauge - Rygos lietuvių vidurinėje mokykloje, Bultu iela 5.

   Lietuviai Latvijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
  • Mokymai_Daugpilis_2.jpeg Auga Latvijos lietuvių bendruomenės elektroninis raštingumas Įkelta2021.07.01

   Lietuvos ambasada Latvijoje, bendradarbiaudama su Rygos lietuvių vidurine mokyka ir SIA "Bite Latvia", rengia Latvijos lietuvių bendruomenės draugijų Daugpilyje ir Liepojoje narių kompiuterinio raštingumo ir komunikacinių įgūdžių elektroninėje erdvėje mokymus. Š.m. liepos 1-2 d. vykstančiuose mokymuose, vyresnio ir garbaus amžiaus organizacijų nariai, mokosi naudotis Lietuvos ir Latvijos e-valdžios paslaugomis, susikurti elektroninius paštus, valdyti socialinių tinklų paskyras, rengti bei dalyvauti nuotolinėse konferencijose.

    

   Lietuviai Latvijoje »
  • Atvykimo į Latviją gairės.png Atnaujinta atvykimo į Latviją tvarka Įkelta2021.06.16

   Covid-19 ribojančios priemonės Latvijoje taikomos atsižvelgiant į pandemijos situaciją šalyse iš kurių atvykstama į ar keliaujama per Latviją: žemos (iki 75 susirgimų atvejų 100 tūkst. gyventojų), aukštos ir ypač aukštos rizikos šalių sąrašas skelbiamas kiekvieną penktadienį ir įsigali tos pačios savaitės šeštadienį. Detalūs atvykimo reikalavimai ir išimtys yra pateikti Latvijos vyriausybės nutarime (žr. V dalį).

   • Visiems bet kokiu būdu iš bet kurios valstybės keliaujantiems į Latviją arba vykstantiems per šalį tranzitu privaloma ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo užpildyti keliautojo anketą covidpass.lv ir išsaugoti QR kodą.

   Europos vaistų agentūros ar Pasaulio sveikatos organizacijos pripažintomis vakcinomis paskiepyti asmenys, praėjus 15 dienų po vakcinacijos kurso pabaigos ir turintys tai patvirtinantį dokumentą, ir Covid-19 liga persirgę asmenys, kai nuo pirmo teigiamo  SARS RNS tyrimo yra praėję ne daugiau nei 180 d., ir turintys tai patvirtinantį dokumentą, gali vykti į ar per Latviją Iš ES, EEE valstybių, Šveicarijos, JK ir žemos rizikos trečiųjų valstybių be apribojimų, tyrimų ir izoliacijos.

   Nevakcinuotiems ir nepersirgusiems asmenims leidžiama atvykti į Latviją, iš aukščiau minėtų šalių, turint ne anksčiau nei prieš 72 val. atlikto PGR (angl. PCR) SARS-CoV-2COVID-19 ARBA ne anksčiau nei prieš 48 val. yra atlikto SARS-CoV-2 antigeno tyrimo neigiamą rezultatą. !!! Jei nevakcinuotas ar nepersirgęs asmenuo atvyko iš ES, EEE valstybių, Šveicarijos, JK ar kitos šalies, kurioje 14 d. laikotarpiu susirgimų skaičius yra didesnis nei 75 atvejai 100 tūkst. gyventojų - privaloma 10 d. izoliacija. Izoliaciją galima sutrumptinti savo lėšomis atlikus tyrimą 7-ą dieną. Latvijoje galiojantys susirgimų lygio rodikliai anglų ir rusų kalbomis pateikiami Latvijos ligų profilaktikos ir kontrolės centro svetainėje.

   Konsulinės naujienos » Lietuviai Latvijoje »
  • DSC_2114~2.JPG Lietuvių bendruomenei Latvijoje - 30 Įkelta2021.06.14
   Birželio 12 d. Latvijos lietuvių bendruomenė švenčia 30-ąjį gimtadienį. Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sveikina bendruomenę ir dėkoja už neblėstantį norą puoselėti lietuvių tautinę savimonę, už mūsų šalies vardo garsinimą ir pastangas stiprinti Lietuvos ir Latvijos draugystę.
    
   Lietuviai Latvijoje »
  Daugiau naujienų

  Naujienlaiškio prenumerata