*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

K. Budrys: esame suinteresuoti plėsti dvišalį bendradarbiavimą su Čile

Kovo 20 d. Majamio saugumo forumo paraštėse užsienio reikalų ministras Kęstutis Budrys susitiko su Čilės senatoriumi José Manuel Rojo Edwards Silva.

Susitikimo metu Lietuvos diplomatijos vadovas pabrėžė didelį potencialą stiprinti Čilės ir Lietuvos dvišalį bendradarbiavimą šalims svarbiuose sektoriuose.

,,Čilė yra viena pagrindinių Lietuvos ekonominių partnerių Pietų Amerikoje. Esame suinteresuoti plėsti Lietuvos ir Čilės bendradarbiavimą inovacijų ir aukštųjų technologijų, kibernetinio saugumo, gyvybės mokslų, kosmoso pramonės bei kitose abiem valstybėms strategiškai svarbiose srityse“, - kalbėjo ministras K. Budrys.

Pokalbio metu ministras K. Budrys taip pat padėkojo Čilei už jos paramą Ukrainos teritorinio vientisumo klausimui bei pabrėžė tarptautinių pastangų svarbą siekiant kelti spaudimą Rusijai bei sustabdyti jos agresijos karą prieš Ukrainą.